Mark 7:13 Cross References - UkrainianNT

13 обертаючи в нїщо слово Боже переказом вашим, що ви переказали; й подібного такого багато робите.

Matthew 5:17-20

17 Не думайте, що я прийшов знївечити закон або пророків; не прийшов я знївечити, а сповнити.18 Істино бо глаголю вам: Доки перейде небо й земля, одна йота, або одна титла не перейде з закону, аж поки все станеть ся.19 Тим, хто поламле одну найменшу з сих заповідей і навчить так людей, той звати меть ся найменшим у царстві небесному; а хто сповнить і навчить, той звати меть ся великим у царстві небесному.20 Глаголю бо вам: Що коли ваша правда не переважить письменників та Фарисеїв, то не ввійдете в царство небесне.

Matthew 15:6

6 той може не поважати батька свого або матери своєї. І знівечили ви заповідь Божу ради переказу вашого.

Mark 7:3

3 (бо Фарисеї і всі Жиди, поки по локіть не помиють рук, не їдять, додержуючи переказу старших;

Mark 7:9

9 І рече до них: Добре відкидаєте ви заповідь Божу, щоб переказ ваш хоронити.

Galatians 5:21

21 зависть, убийство, пянство, бенкети й таке инше. Се наперед глаголю вам, яко ж і наперед глаголав, що хто таке робить, ті царства Божого не наслїдять.

Titus 1:14

14 не вважаючи на жидівські байки, нї на заповіді людей, що одвертають ся од правди.

Cross Reference data is from OpenBible.info, retrieved June 28, 2010, and licensed under a Creative Commons Attribution License.